مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد : قطع گاز ۸ مورد از نهادهای دولتی پرمصرف گیلان
مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد : قطع گاز ۸ مورد از نهادهای دولتی پرمصرف گیلان

مدیرعامل شرکت گاز گیلان، از انجام بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ مورد پایش دمای ادارات، مدارس و نهادهای دولتی گیلان خبر داد و گفت: به ۵۳۵ نهاد پرمصرف اخظار داریم و هشت مورد قطع گاز داشتیم. به گزارش لاهیج دیلم ، حسین اکبر، با اشاره به بخشنامه معاون اول رئیس جمهور درخصوص لزوم کاهش ۱۰ درصدی […]

مدیرعامل شرکت گاز گیلان، از انجام بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ مورد پایش دمای ادارات، مدارس و نهادهای دولتی گیلان خبر داد و گفت: به ۵۳۵ نهاد پرمصرف اخظار داریم و هشت مورد قطع گاز داشتیم.

به گزارش لاهیج دیلم ، حسین اکبر، با اشاره به بخشنامه معاون اول رئیس جمهور درخصوص لزوم کاهش ۱۰ درصدی مصرف گاز نهادهای دولتی و پایش و بازرسی مستمر در این خصوص گفت: این شرکت با هدف پایداری جریان گاز مشترکین خانگی، هم‌راستا با سایر شرکت های گاز استانی اقدام به اجرای طرح پایش دمای ادارات و نهادهای دولتی کرده است.

وی با اعلام انجام بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ مورد پایش دمای نهادهای دولتی گیلان در آذرماه سال جاری گفت: مهمترین هدف از اجرای این طرح، نهادینه سازی فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در بخش های مختلف جامعه است.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان در گفت وگوی ویژه خبری باران، درخصوص نتایج بازرسی های انجام شده در آذر ماه تصریح کرد: ماحصل بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ مورد بازدید و پایش ادارات، نهادها، مدارس و بانک ها، اعلام اخطار به ۵۳۵ نهاد پرمصرف و ثبت هشت مورد قطع گاز بوده است.

اکبر، درخصوص مدیریت مصرف گاز در سازمان ها و ادارات استان یادآور شد: این نهادها می توانند با استفاده از وسایل گازسوز استاندارد با برچسب انرژی اِی و بی، خاموش نمودن وسایل گرمایشی در روزهای تعطیل، رعایت دمای آسایش در محیط کار(۱۸ تا ۲۱ درجه)، روشن نمودن وسایل گرمایشی یک ساعت پیش از شروع کار و خاموش کردن آن یک ساعت قبل از پایان وقت اداری و انجام معاینه فنی مستمر موتورخانه ها تا حد زیادی در مصرف گاز صرفه جویی نمایند.

وی ابراز امیدواری کرد تا علاوه بر ادارات و نهادهای دولتی، همه حوزه های مصرف به ویژه مشترکین خانگی با مصرف درست گاز طبیعی، پایداری جریان گاز را تضمین کنند و گفت: اداراتی که گاز آنان قطع شده باید تعهد دهند تا به حالت اول بازگردند