مدیرعامل کیمیاگران سبز گستر سانا: فعالیت سامانه جمع آوری هوشمند پسماند” بهروب” در شرق گیلان
مدیرعامل کیمیاگران سبز گستر سانا: فعالیت سامانه جمع آوری هوشمند پسماند” بهروب” در شرق گیلان

سرفراز از فعالیت سامانه جمع آوری هوشمند پسماند ” بهروب ” در شرق گیلان خبر داد و گفت: این نرم افزار در شهرهای لاهیجان، لنگرود و کومله فعال است. به گزارش لاهیج دیلم ، « امیرحسین سرفراز » در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص فعالیت های شرکت کیمیاگران سبز گستر سانا که امروز […]

سرفراز از فعالیت سامانه جمع آوری هوشمند پسماند ” بهروب ” در شرق گیلان خبر داد و گفت: این نرم افزار در شهرهای لاهیجان، لنگرود و کومله فعال است.

به گزارش لاهیج دیلم ، « امیرحسین سرفراز » در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص فعالیت های شرکت کیمیاگران سبز گستر سانا که امروز ( یکشنبه، ۲۲ خرداد ) برگزار شد، گفت: مدیریت زباله یکی از حیاتی ترین کارها برای داشتن محیط زندگی سالم تر است و اگر این زباله ها و پسماندها قبل از اینکه روی هم انباشته شوند، از هم تفکیک شوند و با جداسازی بهنگام و درست بازیافت شوند، عملیات بازیافت موفق آمیزتر صورت می‌گیرد.

مدیر عامل کیمیاگران سبز گستر سانا با بیان اینکه باید در جمع آوری و دفع زباله گام‌های اساسی و موثری در زمینه کنترل پسماندها برداشته شود، تصریح کرد: هدف سامانه جمع آوری هوشمند پسماند ” بهروب ” کمک به محیط زیست با جمع آوری پسماندهای قابل بازیافت است.

وی بهروب را پلتفرم خرید پسماند قابل بازیافت از درب منزل دانستو تصریح کرد: این نرم افزار برای اولین بار در شمال کشور شروع به فعالیت می کند و قبل از آن در قم، کرج، زاهدان و مشهد فعال بود.

سرفراز ادامه داد: بهروب این امکان را بوجود آورد که طرح مکانیزه جمع آوری و تفکیک پسماند خشک در قبال وجه نقد انجام شود.

مدیرعامل کیمیاگران سبز گستر سانا با اشاره به عقد قرارداد این شرکت با شهرهای لاهیجان، لنگرود و کومله، اذعان کرد: سامانه جمع آوری هوشمند پسماند در سایر شهرستان های استان از جمله انزلی، کیاشهر و صومعه سرا فعال هستند.

وی استقبال از تفکیک پسماند خشک در مناطق بالای شهری و متوسط را نسبت به مناطق پایین شهری بیشتر دانست و خاطر نشان کرد: کیوسک خرید زباله خشک تا ۱۵ روز آینده در دو نقطه لاهیجان (خیابان طالقانی و خیابان بیمارستان شفا) و یک کیوسک در لنگرود ( سبزه میدان) ایجاد می شود.

مدیر عامل کیمیاگران سبز گستر سانا با بیان اینکه با بهروب می توان علاوه بر کسب درآمد از راه فروش پسماند قابل بازیافت به انتقال این پسماندها به چرخه بازیافت کمک کرد، تصریح کرد: نخستین کار تفکیک زباله‌های تر و خشک در منزل یا در محل کار است.

وی ادامه داد: در مراحل بعدی بهروب را نصب، اطلاعات خود را وارد و با درخواست ثبت کردن در بهروب، منتظر بهروب باشید. بهروب در سریع‌ترین زمان به درب منزل شما خواهند آمد و پس از وزن کردن پسماندهای خشک متناسب با آن مبلغ و اعتباری را در حساب بهروب واریز می‌ شود.

مدیر عامل کیمیاگران سبز گستر سانا راه های ارتباطی دیگر را شماره تماس ۰۱۳۴۲۴۴۴۲۴۲ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۲۴۴۴۲۴۴ اعلام کرد