مدیرکل آموزش و پرورش گیلان: سلامت دانش آموزان خط قرمز است/ بازگشایی ۳۸۳۱ مدرسه گیلان از امروز
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان: سلامت دانش آموزان خط قرمز است/ بازگشایی ۳۸۳۱ مدرسه گیلان از امروز

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، سلامت دانش آموزان را خط قرمز آموزش و پرورش دانست و گفت: دو مقوله ماسک و ضد عفونی شدن فضاها و مکان های مدارس در دستور کار است. به گزارش لاهیج دیلم ،محمد فائزی، با اشاره به همت مجموعه آموزش و پرورش جهت آماده سازی مدارس برای حضور دانش آموزان، اظهار […]

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، سلامت دانش آموزان را خط قرمز آموزش و پرورش دانست و گفت: دو مقوله ماسک و ضد عفونی شدن فضاها و مکان های مدارس در دستور کار است.

به گزارش لاهیج دیلم ،محمد فائزی، با اشاره به همت مجموعه آموزش و پرورش جهت آماده سازی مدارس برای حضور دانش آموزان، اظهار کرد: از امروز ۳۸۳۱ مدرسه و ۱۸ هزار و ۶۹۶ کلاس درس پذیرای ۳۷۶ هزار و ۳۰۸ دانش آموز در اقصی نقاط استان خواهد بود.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای حضور اطمینان بخش دانش آموزان در فضای مدرسه فراهم شده است، افزود: مدارس را از نظر بهداشتی کاملا برای دانش آموزان مهیا کردیم.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در گفت وگوی ویژه خبری باران، از اجرایی شدن کلیه شیوه نامه های بهداشتی ستاد کرونای استان در مدارس خبر داد و خاطرنشان کرد: دو مقوله ماسک و ضد عفونی شدن فضاها و مکان های مدارس در دستور کار است.

فائزی، با اشاره به شرایط جوای مناسب در روزهای پیش رو، گفت: با توجه به اهمیت تهویه هوا در کلاس ها، امکان باز کردن پنجره وجود دارد؛ همچنین در کلاس های فاقد تهویه تمهیدات لازم را انجام دادیم.

وی سلامت دانش آموزان را خط قرمز آموزش و پرورش دانست و بیان کرد: سعی کردیم آموزش را با حفظ سلامت دانش آموزان دنبال کنیم