مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با بیان اینکه جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان توانسته جای خود را در بین اهالی نمایش کشور باز کند، گفت: تکلیف خدمتگزاران حوزه فرهنگ و هنر استان درباره برگزاری این جشنواره در سال های آینده سنگین تر شده است.

به گزارش لاهیج دیلم ، رضا ثقتی در اختتامیه جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره این جشنواره ملی در شهر زیبای لاهیجان، اظهار کرد: جشنواره امسال از جذابیت های ویژه برخوردار بوده و توانسته در سراسر استان اجرا داشته باشد.

وی با اشاره به اثرگذاری موضوعات و سوژه های اجرا شده در این جشنواره، افزود: تعداد آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان در این دوره رکورد زده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، با بیان اینکه جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان توانسته جای خود را در بین اهالی نمایش کشور باز کند، گفت: تکلیف خدمتگزاران حوزه فرهنگ و هنر استان درباره برگزاری این جشنواره در سال های آینده سنگین تر شده است.

ثقتی در ادامه از دست اندکاران برگزاری جشنواره به ویژه فرماندار و شهردار لاهیجان قدردانی کرد و متذکر شد: امسال شاهد نوآوری در برگزاری جشنواره بودیم و هنرمندان تئاتر سراسر کشور در این جشنواره حضور داشتند.

وی از لاهیجان به عنوان عروس شهرهای گیلان یاد کرد و متذکر شد: درخشش لاهیجان به واسطه مفاخر و مشاهیر و چهره های برجسته فرهنگی و هنری و ادبی و معنوی و رویدادهای بزرگ فرهنگی و هنری همچون جشنواره تئاتر خیابانی شهروند است.

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، مفاخر و مشاهیر لاهیجان را سرمایه جاودانه فرهنگ و هنر استان و کشور دانست و اضافه کرد: لاهیجان و همه شهرهای گیلان لایق بهترین ها هستند و استان گیلان به واسطه داشته های فرهنگی و هنری و ادبی خود می تواند در همه میادین و عرصه ها درخشش داشته باشد و میزبان رویدادهای ملی و منطقه ای باشد.

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=6536

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید