مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با بیان اینکه یک هتل بزرگ در شهرستان رودبار پلمب شد، افزود: گرانفروشی، نقص در ارائه خدمات، منقضی شدن مجوز و عدم رعایت مقررات بهداشتی و کشف فرآورده های دامی فاسد از جمله تخلفات این واحد صنفی است.

به گزارش لاهیج دیلم ، مرتضی امینی در گفت وگو با خبرنگاران، از پلمب یک واحد صنفی متخلف در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: با توجه به دریافت گزارشاتی مبنی بر تخلف تعدادی از واحد های اقامتی و گردشگری، اکیپ گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان رودبار بازدیدهای خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه این بازدیدها با همراهی بازرسین بهداشت، پلیس اماکن، نیروی انتظامی و انجمن هتلداران استان از واحدهای اقامتی فعال در سطح شهرستان صورت گرفت، افزود: علاوه بر پیگیری گزارشات دریافتی؛ بازدیدی سر زده از هتل بزرگ این شهرستان نیز انجام شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: طی این بازرسی، هتل مذکور به دلیل داشتن تخلفاتی همچون گرانفروشی، نقص در ارائه خدمات، منقضی شدن مجوز و عدم رعایت مقررات بهداشتی و کشف فرآورده های دامی فاسد با حکم تعزیرات حکومتی پلمب شد.

امینی خاطرنشان کرد: مردم به ویژه مسافران و گردشگران می توانند هرگونه تخلف صنفی را از طریق سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی گزارش دهند

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=7250

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید