مدیرکل تعزیزات حکومتی گیلان خبر داد: محکومیت ۲هزار میلیاردی متخلفان در شعبات تعزیزات حکومتی گیلان
مدیرکل تعزیزات حکومتی گیلان خبر داد: محکومیت ۲هزار میلیاردی متخلفان در شعبات تعزیزات حکومتی گیلان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان گفت: طی هشت ماه گذشته، در سه حوزه قاچاق کالا، خدمات و بهداشت و درمان، ۲ هزار میلیارد ریال رای محکومیت در شعب تعزیزات حکومتی استان صادر شده است. به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان در بازدید از چند واحد تولیدی آستارا گفت : در ۸ ماه […]

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان گفت: طی هشت ماه گذشته، در سه حوزه قاچاق کالا، خدمات و بهداشت و درمان، ۲ هزار میلیارد ریال رای محکومیت در شعب تعزیزات حکومتی استان صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان در بازدید از چند واحد تولیدی آستارا گفت : در ۸ ماه گذشته به ۱۳ هزار پرونده در حوزه‌های قاچاق کالا و ارز، بهداشت و درمان و کالا و خدمات رسیدگی شد که طی آن متخلفان اقتصادی ۲ هزار میلیارد ریال جریمه شدند.

مرتضی امینی گفت : مجموعه سازمان تعزیزات حکومتی بر روند تولید تا توزیع کالا نظارت دارد تا کالا‌های سالم، استاندارد و بهداشتی به دست مردم برسد.

وی با بیان اینکه گیلان کالا‌های استراتژیکی مانند چای و برنج دارد گفت: بر همین اساس مقابله با قاچاق کالا را در اولویت قرار داده ایم و با همکاری ناجا تلاش می‌کنیم کالای با کیفیت را به دست مردم برسانیم.

بازدید از کارخانه تولید ظروف یک بار مصرف شهرک صنعتی آستارا و حضور در جلسه هماهنگی با کارکنان دادگستری از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه مدیرکل تعزیزات حکومتی استان گیلان به شهرستان آستارا بود