مدیرکل سرمایه گذاری استانداری گیلان : حضور در نمایشگاه های خارجی، بهترین فرصت برای معرفی قابلیت های صادراتی گیلان است
مدیرکل سرمایه گذاری استانداری گیلان : حضور در نمایشگاه های خارجی، بهترین فرصت برای معرفی قابلیت های صادراتی گیلان است

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت : حضور در نمایشگاههای خارجی بهترین فرصت برای معرفی قابلیت های صادراتی گیلان در زمینه های مختلف است. به گزارش لاهیج دیلم ،یونس رنجکش در جلسه هماهنگی بررسی حضوراستان گیلان در نمایشگاه بین المللی باکو افزود : شناخت از بازارهای مختلف و ارزیابی فرصت های جدید […]

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت : حضور در نمایشگاههای خارجی بهترین فرصت برای معرفی قابلیت های صادراتی گیلان در زمینه های مختلف است.

به گزارش لاهیج دیلم ،یونس رنجکش در جلسه هماهنگی بررسی حضوراستان گیلان در نمایشگاه بین المللی باکو افزود : شناخت از بازارهای مختلف و ارزیابی فرصت های جدید صادراتی و معرفی ظرفیت های استان از جمله تاثیراتی است که حضور هدفمند در نمایشگاههای خارجی می تواند نصیب گیلان کند.

وی ادامه داد : در شرایط اقتصادی امروز و تحریم هایی را که کشور با آن روبرو است بهترین شرایط، داد و ستد با همسایگان و برقراری ارتباطات تجاری و اقتصادی متناسب با نیازهای طرفین می باشد.

وی اضافه کرد: یکی از راههای شناخت نیازها در بازار کشورهای همسایه و برقرار ارتباط با جامعه هدف و معرفی توانمندی های صادراتی کالا و خدمات داخلی شرکت در نمایشگاهای خارجی و بازاریابی های مناسب در این زمینه است.

به گفته وی، استان گیلان در زمینه های مختلف تولیدات صنعتی، صنایع غذایی و فناوری ها از ظرفیت و توانمندی های بسیاری برخوردار است که می تواند سهم بسزایی در این زمینه در بازار کشورهای همسایه بویژه حاشیه دریای کاسپین داشته باشد.

وی گفت : دستگاههای اجرایی مسوول می بایست با شناسایی واحدهای توانمند و معرفی شرایط بازارهای هدف زمینه های حضور و پیوند فعالان اقتصادی را در کشورهای همسایه فراهم نمایند.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان یاد آور شد : در صورت فراهم کردن زمینه های حضور تجار و تولیدکنندگان گیلانی و در نظر گرفتن مشوق های لازم انان می توانند نقش مهمی در توسعه ارتباطات اقتصادی کشور داشته باشند.

وی از مجری برگزاری نمایشگاه و دستگاهای اجرایی استان خواست تا با ارائه راهکارهای مناسب زمینه های حضور تجار و فعالین اقتصادی و تولیدکنندگان را دراین نمایشگاه که در آبان ماه امسال در شهر باکو و با شرکت چند کشور حوزه دریای کاسپین برگزار می شود را با اطلاع رسانی مناسب فراهم کنند