مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان گفت : همزمان با هفته دولت ۶ پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۷۵میلیارد ریال بهره برداری می شود.

به گزارش لاهیج دیلم ، مریم بخشی روز دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: اعتبار این پروژه ها از محل منابع استانی، ملی و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تامین شده که خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید به مردم گیلان است.

وی با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی شهید اسماعیلیان شهرستان آستانه اشرفیه افزود: این زمین ورزشی از پروژه های پیش بینی شده هفته دولت بود که طبق برنامه زمانبندی شده به انجام رسید.

وی اضافه کرد: برای احداث این زمین ورزشی بیش از ۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است که امیدواریم با افتتاح این زمین چمن مصنوعی علاقمندان به ورزش این شهر بتوانند از این پروژه استفاده مناسبی را ببرند.

بخشی بیان کرد: زمین چمن مصنوعی روستای کیسم و پرکاپشت آستانه اشرفیه، زمین چمن مصنوعی روستای میکال سیاهکل و زمین چمن مصنوعی روستای ایشکای لاهیجان در مساحتی به متراژ ۵۳۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه های افتتاحی در هفته جاری است.

وی به سایر پروژه های نیمه تمام ورزشی گیلان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: هم اینک ۴۶ پروژه نیمه تمام ورزشی در گیلان وجود دارد که از این تعداد، ۱۴ پروژه بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که امیدواریم با اختصاص اعتبارات مناسب به زودی شاهد افتتاح و مورد بهره برداری آنها در استان باشیم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید