مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خبر داد؛ پیشرو بودن گیلان در خصوص پرداخت وام ازدواج از میانگین کشوری
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خبر داد؛ پیشرو بودن گیلان در خصوص پرداخت وام ازدواج از میانگین کشوری

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در جلسه ی شورای هماهنگی بانکها که به ریاست استاندار گیلان در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد ،اظهار داشت : گیلان در خصوص پرداخت تسهیلات ازدواج از میانگین کشوری در سالجاری جلوتر است. به گزارش لاهیج دیلم ،مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در جلسه […]

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در جلسه ی شورای هماهنگی بانکها که به ریاست استاندار گیلان در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد ،اظهار داشت : گیلان در خصوص پرداخت تسهیلات ازدواج از میانگین کشوری در سالجاری جلوتر است.

به گزارش لاهیج دیلم ،مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در جلسه ی شورای هماهنگی بانک ها که صبح امروز در استانداری گیلان برگزار شد ،در خصوص آخرین وضعیت پرداخت وام ازدواج به زوجین گفت : در خصوص تسهیلات ازدواج استان گیلان در سال گذشته ۹۵ درصد زوجین ، موفق به دریافت تسهیلات شدند و در این خصوص استان گیلان در سطح بالایی در کشور قرار داشت و بر طبق آمار میانگین سطح کشوری نیز در همین تراز قرار داشت .

وی افزود : در سالجاری تا تاریخ ۳۱ مرداد ۹۸ میانگین پرداخت تسهیلات ازدواج در استان گیلان ۶۴.۴ درصد بوده که میزان آن نسبت به سال گذشته کمتر بوده و کاهش داشته است اما همچنان از رقم میانگین کشوری که ۵۷ درصد است در رتبه ی بالاتری قرار داشته و شرایط خوبی داریم.

بخشی با قدردانی از تعامل بانکهای استان در پرداخت تسهیلات ازدواج خاطر نشان کرد: از آنجایی که ازدواج جوانان با مشکلات زیادی روبرو است و افراد زیادی در لیست تعیین شعبه هستند ، تقاضا داریم که تسریع بیشتری در روند پرداخت ها صورت گیرد تا بتوانیم خدمات خوبی را به جوانان ارایه دهیم.