مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در جلسه ی شورای هماهنگی بانکها که به ریاست استاندار گیلان در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد ،اظهار داشت : گیلان در خصوص پرداخت تسهیلات ازدواج از میانگین کشوری در سالجاری جلوتر است.

به گزارش لاهیج دیلم ،مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در جلسه ی شورای هماهنگی بانک ها که صبح امروز در استانداری گیلان برگزار شد ،در خصوص آخرین وضعیت پرداخت وام ازدواج به زوجین گفت : در خصوص تسهیلات ازدواج استان گیلان در سال گذشته ۹۵ درصد زوجین ، موفق به دریافت تسهیلات شدند و در این خصوص استان گیلان در سطح بالایی در کشور قرار داشت و بر طبق آمار میانگین سطح کشوری نیز در همین تراز قرار داشت .

وی افزود : در سالجاری تا تاریخ ۳۱ مرداد ۹۸ میانگین پرداخت تسهیلات ازدواج در استان گیلان ۶۴.۴ درصد بوده که میزان آن نسبت به سال گذشته کمتر بوده و کاهش داشته است اما همچنان از رقم میانگین کشوری که ۵۷ درصد است در رتبه ی بالاتری قرار داشته و شرایط خوبی داریم.

بخشی با قدردانی از تعامل بانکهای استان در پرداخت تسهیلات ازدواج خاطر نشان کرد: از آنجایی که ازدواج جوانان با مشکلات زیادی روبرو است و افراد زیادی در لیست تعیین شعبه هستند ، تقاضا داریم که تسریع بیشتری در روند پرداخت ها صورت گیرد تا بتوانیم خدمات خوبی را به جوانان ارایه دهیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید