مدیر روابط عمومی استانداری گیلان اعلام کرد؛ تکذیب جانبداری یا حمایت استاندار گیلان از تیم‌های ورزشی خارج از استان
مدیر روابط عمومی استانداری گیلان اعلام کرد؛ تکذیب جانبداری یا حمایت استاندار گیلان از تیم‌های ورزشی خارج از استان

مدیر روابط عمومی استانداری گیلان، مسئله جانبداری یا حمایت دکتر زارع استاندار گیلان از تیم های ورزشی خارج از استان را به تصریح تکذیب کرد. به گزارش لاهیج دیلم ، امیرحسین کبیری در گفت وگویی با دیارمیرزا در واکنش به طرح مطالبی واهی در فضای مجازی مبنی بر حمایت دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان از تیم های فوتبالی […]

مدیر روابط عمومی استانداری گیلان، مسئله جانبداری یا حمایت دکتر زارع استاندار گیلان از تیم های ورزشی خارج از استان را به تصریح تکذیب کرد.

به گزارش لاهیج دیلم ، امیرحسین کبیری در گفت وگویی با دیارمیرزا در واکنش به طرح مطالبی واهی در فضای مجازی مبنی بر حمایت دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان از تیم های فوتبالی غیرگیلانی اظهار داشت: چنین موضوعی کذب و شیطنت رسانه ای است.

وی ادامه داد: دکتر زارع استاندار گیلان است و همانگونه که در سخنان‌شان در جلسات و نشست‌های مختلف مشهود است؛ فقط به منافع گیلان می اندیشد و برای حفظ و ارتقاء آنها اهتمام دارد.

مدیر روابط عمومی استانداری گیلان با یادآوری اینکه موضوع ورزش مانند دیگر حوزه ها در کشور تابع قوانین و ساز و کار های مشخصی است؛ افزود: استاندار گیلان در تمامی نشست ها، بر ضرورت توجه به قانون، رعایت آن و حرکت در مدار قانون تاکید دارد و مشی ایشان بعنوان نماینده عالی دولت در استان نیز گویای این مهم است.

کبیری با یادآوری اینکه موضوعات مربوط به گیلان برای استاندار اهمیتی تام و تمام دارند، اضافه کرد: افکار عمومی با روحیات اخلاقی و قانونمندی دکتر زارع آشنا هستند و اهالی ورزش استان نیز کوشش های استانی و ملی استاندار برای بهبود وضعیت تیم ها و باشگاه های مختلف ورزشی را به خاطر دارند.

مدیر روابط عمومی استانداری گیلان با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق رسانه ای گفت: مردم قهرمان و ورزش‌دوست گیلان اطمینان داشته باشند استاندار، نهایت اهتمام خود برای بهبود شرایط تیم های ورزشی در چارچوب قانون را به کار بسته و تلاش های خود را همچنان ادامه می‌دهد و نسبت به ورزش استان نیز حمیت دارد