مدیر عامل برق منطقه ای گیلان با اشاره به عملکرد مطلوب صنعت برق تابستان امسال در این استان گفت: با برنامه ریزی دقیق و منظم بیش از دو سوم تابستان را بدون مشکل طی کرده ایم.

به گزارش لاهیج دیلم ، بهمن داراب زاده صبح دوشنبه در بازدید از پست جدیدالاحداث لیسار گفت: احداث این پروژه با تلاش و همت مثال زدنی خاصی انجام شد و با کار جهادی این پروژه در سریع‌ترین زمان و در مدت ۴ ماه احداث و اکنون آماده افتتاح است.

وی با بیان اینکه با مشارکت، همدلی و کار گروهی اجرای پروژه‌ها سریع‌تر انجام می‌شود که مصداق عینی آن را در پروژه پست لیسار شاهد بودیم، افزود: این پست با اعتباری ۲۶۰ میلیارد ریال اجرا و برای سه نفر به صورت دائم و برای ۲۵ نفر به صورت موقت اشتغال ایجاد شد.

داراب زاده گفت: با برنامه ریزی های دقیق و منظم بیش از دو سوم از فصل تابستان را با موفقیت سپری کردیم و صنعت برق تابستان امسال روسفید شد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: اگر چه باید پروژه‌ها در اسرع وقت اجرا شوند، اما ایمنی کامل باید در پروژه‌ها رعایت شود. چرا که بالاترین سرمایه سازمان‌ها و ادارات منابع انسانی است که در حفظ و حراست از آن باید با تمام وجود تلاش کنیم

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=6815

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید