مدیر کل کمیته امداد گیلان خبر داد؛ بهره برداری از ۱۶۶ واحد مسکن مددجویی دهه فجر گیلان
مدیر کل کمیته امداد گیلان خبر داد؛ بهره برداری از ۱۶۶ واحد مسکن مددجویی دهه فجر گیلان

مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۶۶ واحد مسکن مددجویی در استان گیلان افتتاح و تحویل مددجویان این نهاد می شود. به گزارش لاهیج دیلم ، عباس اهرابی ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های کمیته امداد به مناسبت دهه مبارک فجر، گفت: ۱۶۶ واحد مسکن مددجویان در این […]

مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۶۶ واحد مسکن مددجویی در استان گیلان افتتاح و تحویل مددجویان این نهاد می شود.

به گزارش لاهیج دیلم ، عباس اهرابی ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های کمیته امداد به مناسبت دهه مبارک فجر، گفت: ۱۶۶ واحد مسکن مددجویان در این ایام بهره برداری می‌شود.

وی افزود: این واحدهای مسکونی با میانگین ۵۰ مترمربع زیربنا در قالب طرح‌های جاری امداد در سطح شهرستان‌ها و مناطق استان آماده شده که همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح و تحویل مددجویان این نهاد قرار می‌گیرد.

اهرابی با بیان اینکه از این تعداد واحد مسکونی ۱۵۲ واحد روستایی و ۱۴ واحد شهری است، ادامه داد: این منازل با مجموع هشت هزار و ۱۷۰ متر مربع زیربنا و هزینه ۲۶۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال ساخته شده است.

مدیرکل کمیته امداد گیلان یاد آور شد: در هفته دولت امسال نیز تعداد ۳۱۰ واحد مسکن مددجویان با اعتباری بر ۲۸۸ میلیارد و ۷۲۵ میلیون ریال آماده گردید و تحویل مددجویان قرار گرفت