معاون علوم پزشکی گیلان: مردم از مسافرت چشم پوشی کنند/ خطر ویروس کرونا جدی است
معاون علوم پزشکی گیلان: مردم از مسافرت چشم پوشی کنند/ خطر ویروس کرونا جدی است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه مسافران از مسافرت چشم پوشی کنند گفت: آن دسته از افرادی که در مسافرت به سر می برند در محل اسکان خود بمانند و از مهمانی رفتن خودداری کنند. به گزارش لاهیج دیلم ،دکتر آبتین حیدرزاده در گفت وگویی اظهار کرد: خطر ویروس کرونا جدی است باید با مراقبت های بیشتر نسبت […]

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه مسافران از مسافرت چشم پوشی کنند گفت: آن دسته از افرادی که در مسافرت به سر می برند در محل اسکان خود بمانند و از مهمانی رفتن خودداری کنند.

به گزارش لاهیج دیلم ،دکتر آبتین حیدرزاده در گفت وگویی اظهار کرد: خطر ویروس کرونا جدی است باید با مراقبت های بیشتر نسبت به محافظت از خود در برابر این ویروس توجه کنیم.

وی با بیان اینکه مسافران از مسافرت چشم پوشی کنند گفت: آن دسته از افرادی که در مسافرت به سر می برند در محل اسکان خود بمانند و از مهمانی رفتن خودداری کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه مردم در ایام تعطیل از سفر پرهیز کنند افزود: مسافرت های مردم در ایام کرونا چالشی جدی برای کادر بهداشت و درمان گیلان خواهد بود.

وی بر ضرورت رعایت اصول بهداشتی توسط مردم تاکید و تصریح کرد: مردم اگر به هر دلیلی از خانه خارج می شوند، از زدن ماسک و شست و شوی مداوم دست ها غافل نشوند.

حیدرزاده با تاکید بر اینکه ماسک زدن باید به مطالبه و فرهنگ عمومی تبدیل شود گفت: ماسک زدن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید به مطالبه و فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت بروز علائم پیش از هر اقدامی با سامانه ۴۰۳۰ تماس گرفته تا در خصوص پیشگیری از ابتلا به کرونا، تشخیص و درمان و دریافت مشاوره روانی و تغذیه ای آگاهی های لازم را کسب کنند