معاون عمرانی استانداری گیلان تاکید کرد: لزوم از سرگیری فعالیت جایگاه های «CNG» غیر فعال در گیلان
معاون عمرانی استانداری گیلان تاکید کرد: لزوم از سرگیری فعالیت جایگاه های «CNG» غیر فعال در گیلان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان بر لزوم از سرگیری فعالیت جایگاه های سی ان جی غیر فعال در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد و گفت: هیچ گونه خللی نباید در روند ارائه خدمات سوخت خودروها از طریق جایگاه ها ایجاد شود. به گزارش لاهیج دیلم، علی اوسط اکبری مقدم در جلسه کارگروه توسعه جایگاه های سی.ان.جی […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان بر لزوم از سرگیری فعالیت جایگاه های سی ان جی غیر فعال در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد و گفت: هیچ گونه خللی نباید در روند ارائه خدمات سوخت خودروها از طریق جایگاه ها ایجاد شود.

به گزارش لاهیج دیلم، علی اوسط اکبری مقدم در جلسه کارگروه توسعه جایگاه های سی.ان.جی استان گیلان، با بیان اینکه تامین سوخت خودروها اعم از گاز و بنزین از اهمیت خاصی برخوردار است، گفت: هیچ گونه خللی نباید در روند ارائه خدمات سوخت خودروها از طریق جایگاه ها ایجاد شود.

وی به گردشگرپذیر بودن استان گیلان اشاره کرد و افزود: اهتمام ویژه مسئولان ارشد شهرستانی و جایگاه داران ضمن تعامل مثبت با شرکت های گاز و پخش فرآورده های نفتی رفاه بیشتر هم استانی های عزیز و مسافران را به ارمغان می آورد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان بر ضرورت نظارت مستقیم و پایش مستمر جایگاه های سی.ان.جی از سوی شهرداران تاکید و تصریح کرد: در مسیر خدمت رسانی به مردم باید از هرگونه بزرگنمایی مسائل غیر واقعی که به بدنه نظام، دستگاه های متولی و افکار عمومی آسیب وارد می‌کند، پرهیز کرد.

اکبری مقدم بر لزوم از سرگیری فعالیت جایگاه های سی.ان.جی غیر فعال در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد و خواستار طرح موضوعات و مشکلات احتمالی در هر بخشی از طریق مراجع قانونی خود شد.

وی اظهار کرد: مدیریت منسجم و تعاملی تسریع و ارتقای ارائه خدمات به شهروندان را به دنبال دارد.

به گزارش لاهیج دیلم ، در این جلسه علاوه بر مدیران دستگاه‌های اجرایی استاندارد و شرکت های گاز و پخش فرآورده های نفتی، گزارش شهرداری های تالش، انزلی، رودسر، خمام، ماسال، چابکسر، فومن و احمدسرگوراب نیز درخصوص جایگاه های سی.ان.جی غیر فعال ارائه شد