معاون عمرانی استانداری گیلان خبر داد: صدور احکام ۱۰۰ دهیار روستاهای گیلان/ ۱۴۶۹ پرونده تکمیل شده است
معاون عمرانی استانداری گیلان خبر داد: صدور احکام ۱۰۰ دهیار روستاهای گیلان/ ۱۴۶۹ پرونده تکمیل شده است

معاون عمرانی استانداری گیلان با اشاره به صدور احکام ۱۰۰ دهیار در استان، گفت: تاکنون هزار و ۴۶۹ پرونده تکمیل و در آینده نزدیک احکام سایر دهیاران نیز صادر می شود. به گزارش لاهیج دیلم ، عباس صابر با اشاره به وجود هزار و ۸۶۹ دهیاری در استان گیلان، اظهار کرد: هم اکنون تمام دهیاری‌ها دارای سرپرست […]

معاون عمرانی استانداری گیلان با اشاره به صدور احکام ۱۰۰ دهیار در استان، گفت: تاکنون هزار و ۴۶۹ پرونده تکمیل و در آینده نزدیک احکام سایر دهیاران نیز صادر می شود.

به گزارش لاهیج دیلم ، عباس صابر با اشاره به وجود هزار و ۸۶۹ دهیاری در استان گیلان، اظهار کرد: هم اکنون تمام دهیاری‌ها دارای سرپرست هستند.

وی به گلایه مردم در زمینه عقب مانده بسیاری از امور در سطح روستاهای استان به واسطه نبود دهیاری‌ها، گفت: تمام دهیاری‌ها فعال هستند اما شاید کیفیت کارها با حضور سرپرست به اندازه حضور خود دهیار نباشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با بیان اینکه شهروندان می‌توانند اقدامات و یا کارهای خود را از طریق سرپرستان دهیاری‌ها پیگیری کنند، افزود: احکامی که برای دهیاران صادر می‌شود باید فرآیند قانونی را طی کند.

وی با اشاره به اینکه برای تأیید دهیاران نیازمند انجام استعلام‌ها و دریافت پاسخ آنها بوده که این فرایند کمی زمانبر است، تصریح کرد: با توجه به تعداد بالای دهیاری‌ها در استان گیلان این فرآیند به زمان بیشتری نیاز دارد.

صابر در ادامه با بیان اینکه تاکنون احکام ۱۰۰ نفر از دهیاران روستاهای استان گیلان صادر شده است،ادامه داد: تا به امروز هزار و ۴۶۹ پرونده نیز تکمیل و که انتظار می‌رود در روزهای آینده این احکام به تدریج صادر شود