مهار آتش سوزی دو باب منزل مسکونی در لاهیجان
مهار آتش سوزی دو باب منزل مسکونی در لاهیجان

آتش سوزی دو باب منزل مسکونی در بلوار شهید انصاری شهر لاهیجان با تلاش ماموران آتش نشانی مهار شد. به گزارش لاهیج دیلم ،رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان صبح شنبه گفت : این حادثه حدود ساعت ۱۸ دیروز اطلاع داده شد که به سرعت ۱۴ مامور آتش نشان به وسیله شش دستگاه خودرو اطفای […]

آتش سوزی دو باب منزل مسکونی در بلوار شهید انصاری شهر لاهیجان با تلاش ماموران آتش نشانی مهار شد.

به گزارش لاهیج دیلم ،رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان صبح شنبه گفت : این حادثه حدود ساعت ۱۸ دیروز اطلاع داده شد که به سرعت ۱۴ مامور آتش نشان به وسیله شش دستگاه خودرو اطفای حریق به محل حادثه واقع در بلوار شهید انصاری در حاجی آباد اعزام و موفق به کنترل و مهار آتش شدند.

حمید خیراندیش با اشاره به زبانه کشیدن آتش از سقف دو باب منزل مسکونی افزود: آتش نشانان با تقسیم شدن به چهار تیم عملیاتی از چهار نقطه توانستند حریق را مهار و از گسترش آن به سایر واحدهای متراکم محل جلوگیری کنند.

 وی ادامه داد: سقف های یکپارچه و بهم پیوسته و نبود دیواره آتش بُر در کوچه تنگ و باریک از علل گسترش این آتش سوزی بود و این شرایط عملیات اطفای حریق را برای آتش نشانان بسیار دشوار کرد.

خیراندیش با اشاره به اینکه شدت این آتش سوزی به دو خانه همجوار نیز خساراتی وارد کرد ، اظهار داشت: این حادثه خسارات جانی در پی نداشت و علت آتش سوزی نیز در دست بررسی است