موج جدید بارش برف و باران از امشب در گیلان
موج جدید بارش برف و باران از امشب در گیلان

مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: بارش برف و باران از امشب دوباره در این استان آغاز می‌شود. به گزارش لاهیج دیلم، محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی استان گیلان گفت: با نفوذ سامانه هوای بارشی و سرد دیگر به آسمان گیلان، بارش باران در مناطق جلگه‌ای و برف در کوهستان‌های استان از اواخر وقت امروز آغاز می‌شود و تا جمعه ادامه […]

مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: بارش برف و باران از امشب دوباره در این استان آغاز می‌شود.

به گزارش لاهیج دیلم، محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی استان گیلان گفت: با نفوذ سامانه هوای بارشی و سرد دیگر به آسمان گیلان، بارش باران در مناطق جلگه‌ای و برف در کوهستان‌های استان از اواخر وقت امروز آغاز می‌شود و تا جمعه ادامه دارد.

او افزود: وزش باد، مه آلودگی و کاهش ۲ تا ۴ درجه‌ای دمای هوا از پدیده‌های جوی استان گیلان در این مدت است.

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره شدت بارش باران و احتمال وارد شدن خسارت به ساختمان‌ها و سازه ها، به صاحبان واحد‌های تولیدی، گلخانه داران و مرغداری‌ها توصیه کرد: برای جلوگیری از خسارات، تمهیدات لازم را به کار برند.

هشدار هواشناسی برای جلوگیری از خسارت احتمالی بارش شدید باران فرمانداران و مدیران دستگاه‌ها برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش باران آماده باشندهشدار هواشناسی گیلان/ بارش شدید باران و سیلاب 

دادرس همچنین از مردم خواست: به دلیل بارش شدید باران، بالا آمدن آب روخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها از مستقر شدن نزدیک رودخانه‌ها خودداری کنند.