نماینده ولی‌فقیه در گیلان: فقر و مشکلات استان گیلان پشت سرسبزی گیلان پنهان شده است
نماینده ولی‌فقیه در گیلان: فقر و مشکلات استان گیلان پشت سرسبزی گیلان پنهان شده است

 نماینده ولی‌فقیه در گیلان برخی ضعف مدیریت‌ها و کسری بودجه دولت را مانع برطرف‌سازی مشکلات دانست و گفت: فقر و مشکلات استان گیلان پشت سرسبزی استان پنهان شده است. به گزارش لاهیج دیلم، آیت‌الله رسول فلاحتی عصر امروز در مراسم یادواره ۱۳۰ شهید والامقام بخش چابکسر رودسر که همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) برگزار شد […]

 نماینده ولی‌فقیه در گیلان برخی ضعف مدیریت‌ها و کسری بودجه دولت را مانع برطرف‌سازی مشکلات دانست و گفت: فقر و مشکلات استان گیلان پشت سرسبزی استان پنهان شده است.

به گزارش لاهیج دیلم، آیت‌الله رسول فلاحتی عصر امروز در مراسم یادواره ۱۳۰ شهید والامقام بخش چابکسر رودسر که همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) برگزار شد اظهار داشت: عزت‌ ایران اسلامی در دنیای معاصر را مدیون خون شهدا هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه امتی که دارای ویژگی‌های ایمان، هجرت، جهاد، صبر و مقاومت باشد یک امت شکست‌ناپذیر است ابراز داشت: مفاهیم دفاع مقدس را نمی‌توان با هیچ کشوری مقایسه کرد و خانواده‌هایی که در این حوزه حضور پیدا کردند امروز همچنان در همان مسیر هستند.

آیت‌الله فلاحتی ایستادگی و مقاومت ملت ایران با وجود مشکلات مختلف اقتصادی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: امروز بسیاری از کشورهای منطقه از صبر و ایستادگی ملت ایران الگو می‌گیرند و با ما همراه شدند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان برخی ضعف مدیریت‌ها و کسری بودجه دولت را مانع برطرف‌سازی مشکلات دانست و تصریح کرد: متاسفانه فقر و مشکلات استان گیلان پشت سرسبزی استان پنهان شده است.

وی با بیان اینکه خداوند ملت ایران را مورد توجه ویژه قرار داده و این مردم همواره مومن و متدین هستند خاطرنشان کرد: دشمن با اِعمال تحریم‌های ظالمانه درصدد به زانو درآوردن ملت ایران است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان بهره‌مندی این ملت از رهبری داهیانه و الهی را از نعمات خداوند به این ملت دانست و عنوان کرد: امروز رهبران آمریکایی‌ در سایه جمهوری اسلامی ذلیل شدند و این از عنایات خداوند به این کشور است.

آیت‌الله فلاحتی مشکلات آب شرب، فاضلاب، پسماند و آلودگی رودخانه‌ها را از جمله معضلات و مشکلات استان گیلان برشمرد و بیان داشت: بسیاری از راه‌ها و مسیرهای روستایی گیلان با مشکلاتی روبه‌رو هستند و سیم‌های برق نیز فرسوده هستند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه اولویت‌بندی مشکلات استان باید مورد توجه مسئولان باشد و این اقدامات تأثیرگذار خواهد بود ابراز داشت: مسئولان در برطرف‌سازی مشکلات و معضلات از ظرفیت مشارکت‌های مردمی استفاده کنند.

به گزارش لاهیج دیلم، در ادامه نماینده ولی‌فقیه در گیلان با حضور در جمع خانواده شهدای بخش چابکسر با آنها دیدار و گفت‌وگو کرد