همزمان با آخرین تاریخ رند قرن؛ ۷۸ نوزاد در گیلان متولد شد
همزمان با آخرین تاریخ رند قرن؛ ۷۸ نوزاد در گیلان متولد شد

مدیرکل ثبت احوال گیلان، با بیان اینکه از اول امسال تا پایان آبان، ۱۴ هزار و ۴۳۸ مورد تولد در گیلان ثبت شده است، گفت: ۷۸ تولد در ۹۹/۹/۹ داشتیم. به گزارش لاهیج دیلم ،قاسم روحانی فر در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه بیش از ۷۰ مورد تولد در آخرین تاریخ رند قرن در استان گیلان به ثبت […]

مدیرکل ثبت احوال گیلان، با بیان اینکه از اول امسال تا پایان آبان، ۱۴ هزار و ۴۳۸ مورد تولد در گیلان ثبت شده است، گفت: ۷۸ تولد در ۹۹/۹/۹ داشتیم.

به گزارش لاهیج دیلم ،قاسم روحانی فر در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه بیش از ۷۰ مورد تولد در آخرین تاریخ رند قرن در استان گیلان به ثبت رسیده است، اظهار کرد: در نهم آذرماه سال جاری، ۷۸ مورد تولد در ثبت احوال استان ثبت شد.

وی با اشاره به اینکه روزانه به طور میانگین ۵۹ مورد تولد در گیلان ثبت می شود، تصریح کرد: از ۷۸ مورد تولد روز گذشته، ۳۸ نوزاد پسر و ۴۰ نوزاد هم دختر بودند.

مدیرکل ثبت احوال گیلان، با بیان اینکه شهرستان تالش با ۲۰ مورد تولد، بیشترین ثبت ولادت را در این تاریخ منحصر بفرد در استان به خود اختصاص داد، اضافه کرد: در آستارا، فومن، شفت، سیاهکل، سنگر و عمارلوی رودبار هیچ تولدی به ثبت نرسیده است.

روحانی فر، با بیان اینکه در شهرستان املش به عنوان پیرترین شهرستان گیلان نیز تولد ۹ آذری ثبت نشده است، گفت: از اول امسال تا پایان آبان، ۱۴ هزار و ۴۳۸ مورد تولد در گیلان ثبت شده است