هواداران مقابل سپاهان ورزشگاه را خالی نگذارند
هواداران مقابل سپاهان ورزشگاه را خالی نگذارند
سرمربی ملوان بندرانزلی از هواداران این تیم درخواست کرد تا در بازی مقابل سپاهان تمام سکوهای ورزشگاه را پر کنند....

به گزارش لاهیج دیلم، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی مقابل ملوان بندر انزلی گفت: بازی مهم و حیاتی را با یکی از رقیبان داریم. شاید اول فصل کسی فکر نمی‌کرد ملوان در هفته بیست و چهارم با سپاهان رقابت کند اما خدا را شکر خانواده بزرگ ملوان طوری کار کرد که حالا اینجا هستیم. جا دارد از تمام کسانی که در استان گیلان برای این تیم زحمت کشیدند، تقدیر کنیم، چون این تیم برای تمام گیلان است. همه برای این تیم زحمت کشیدند و از همه مهمتر هواداران بودند که فردا به حضور آنها خیلی نیاز داریم.

او با درخواست حمایت از طرف هواداران اضافه کرد: هوادارانی به عنوان یار دوازدهم واقعا تاثیرگذارند و ورزشگاه را به آتش می‌کشند و برای تیم مهمان جهنم درست می‌کنند. دوست دارم هیچ جای خالی در ورزشگاه نباشد چون این بازی تاثیرگذار است و سپاهان تیم قابل احترام، پرامکانات و حرفه‌ای فوتبال ایران است. برای آنها غیر از بازی فردا آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی ملوان درباره وضعیت فعلی تیمش عنوان کرد: ما تشنه جنگیدن و موفقیت هستیم و تا روز آخر می‌جنگیم و بقیه‌اش دست ما نیست. امیدوارم پایان کار خوبی داشته باشیم و یک یادگاری برایمان باقی بماند.

تارتار در مورد شانس تیمش برای قرار گرفتن در رتبه سوم همچنین گفت: بازی فردا تعیین‌کننده است. اگر سپاهان را ببریم، راهمان هموار خواهد شد و این بازی خیلی تاثیرگذار است. یک بازی مستقیم هم با تراکتور داریم. انتظارات از ما نباید بالا باشد اما من خودم از تیمم انتظارات زیادی دارم و می‌دانم می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه گفته شده بود از ناحیه کمر وضعیت مناسبی ندارد، توضیح داد: خداراشکر بهترم، هنوز هم این مشکل را از ناحیه دیسک کمر دارم و دچار آسیب هستم اما باید امسال کار ناتمام را تمام کنیم. با قدرت کار را پیش می‌برم و بعد از پایان فصل امیدوارم درمان جدی داشته باشد.

او درباره استفاده از ماهان صادقی بازیکن تیم آکادمی ملوان در مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ماهان صادقی از جمله بازیکنان آینده‌دار ماست. او در تمرینات خوب کار کرد. ما از سینا سعادتمند، افشار صداقت، بردبار و … هم استفاده کردیم و در کنار نتیجه‌گرایی تیم بزرگسالان، نگاهی به بازیکنان آکادمی داریم چون آینده ملوان برایمان مهم است. آینده بازیکنان استان برایم مهم است و در تیم‌های سابقم کار کردم به بازیکنان جوان بها بدهم.

تارتار راجع به اتفاقات داوری دیدار با پرسپولیس گفت: بعد از بازی هم من و هم باشگاه اعتراض کردیم اما امسال شما شرایط انضباطی را می‌بینید و ما باید سعی کنیم که همیشه با تیم باشیم و محروم نشویم. نه تنها بازی پرسپولیس، بلکه در سایر بازی‌ها هم از ناحیه داوری لطمه دیدیم. اگر مشکلات داوری نبود، الان حداقل رتبه سوم را داشتیم. بازی صنعت نفت، شمس آذر، استقلال و پرسپولیس، حتی بازی با سپاهان که گل ناسالم به ما زدند، داوری اشتباه داشت. من امیدوارم سیستم VAR وارد کشور ما شود و معضل داوری نباشد. امیدوارم فردا باکیفیت‌ترین فرد بازی، داور باشد تا تیمی متضرر نباشد. از داوران درخواست دارم عدالت را رعایت کنند و اگر تیم ما حقی دارد، باید بدهند. شبانه روز کادر فنی و بازیکنان تلاش می‌کنند که موفق شود و با یک سوت اشتباه، ممکن است تمام زحمات یک تیم به باد برود.

او درباره اینکه کدام بازیکن از تیمش را برای بازی فردا در اختیار ندارد؟ گفت: فکر می‌کنم محروم نداریم و فقط دو مورد مصدومیت جزئی داریم.

  • نویسنده : حمید غمخوار