سیدمهراد کامران از گیلان مدال نقره مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسیا را کسب کرد.

به گزارش لاهیج دیلم ،رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان روز سه شنبه در این خصوص در مصاحبه ای اظهار داشت: در رقابتهای پرورش اندام قهرمانی آسیا  در چین ، سید مهراد کامران در رشته فیزیک موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد.

دانیال خاتمی افزود: این ورزشکار شایسته استان گیلان در رشته فیزیک و در دسته قدی ۱۸۲ سانتی متر، به مصاف رقبای خود رفت که در نهایت در یک رقابت نزدیک با ورزشکاری از کشور میزبان ، روی سکوی نایب قهرمانی قرار گرفت و مدال نقره این مسابقات را بر گردن آویخت.

وی ادامه داد: خوشبختانه رشته پرورش اندام گیلان از استعدادهای بالقوه بسیار خوبی برخوردار است و در آینده نیز نام آوران دیگری از این استان در مسابقات بین المللی حضور و افتخارآفرینی خواهند کرد، البته هم اینک نیز قهرمانان ارزنده ای از گیلان در تیم های ملی حضور دارند.

وی بیان کرد: رشته بدنسازی و پرورش اندام در استان گیلان از دیرباز مورد توجه نوجوانان و جوانان بوده و گیلان با داشتن ورزشکاران، مربیان و داوران ارزنده، یکی از قطب های برتر این رشته در کشور محسوب می شود.

رقابت های پرورش اندام و بادی کلاسیک قهرمانی آسیا  با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته از کشورهای قاره کهن در چین برگزار شد و  تیم ملی ایران عنوان قهرمانی آسیا را به خود اختصاص داد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید