ورودی‌های گیلان مسدود شدند
ورودی‌های گیلان مسدود شدند

با تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور همه ورودی‌های گیلان مسدود شد. به گزارش لاهیج دیلم ، محمود قاسم‌نژاد درویشی، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت:با توجه به تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور طرح مسدود سازی ورودی های استان از ساعت ۱۲ بامداد آغاز شده و به مدت دو هفته اجرایی […]

با تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور همه ورودی‌های گیلان مسدود شد.

به گزارش لاهیج دیلم ، محمود قاسم‌نژاد درویشی، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت:با توجه به تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور طرح مسدود سازی ورودی های استان از ساعت ۱۲ بامداد آغاز شده و به مدت دو هفته اجرایی می شود.

او با اشاره به اینکه در این طرح افراد غیر بومی و غیر ساکن شهرهای گیلان، حق ورود به شهرهای استان را نخواهند داشت افزود: این افراد تنها با داشتن شماره ملی ، پلاک و بیمه خودروی مربوط به گیلان می توانند وارد استان شوند.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: خروج افراد غیر بومی و مسافرانی که هم اکنون در گیلان حضوردارند، ممانعتی ندارد.

قاسم‌نژاد درویشی افزود: در اجرای این طرح، فقط فروشگاه های زنجیره ای، سوپر مارکت ها، نانوایی ها، مراکز درمانی، مراکز و فروشگاه های دامپزشکی ، میادین میوه وتره بار و میوه فروشی ها، مراکز فروش محصولات پروتئینی و لبنی، جایگاه های عرضه سوخت ، مراکز تهیه غذاهای آماده بیرون بر ، پخش مواد غذایی ودارویی و تعمیر و تاسیسات فنی خودرو و ساختمان باز و بقیه صنوف ، اجازه بازگشایی ندارند