پذیرش ۲۴ بیمار جدید در بیمارستان های گیلان در شبانه روز گذشته | حال ۱۹ بیمار وخیم گزارش شده است
پذیرش ۲۴ بیمار جدید در بیمارستان های گیلان در شبانه روز گذشته | حال ۱۹ بیمار وخیم گزارش شده است

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه هم اکنون پنج شهرستان استان در وضعیت آبی قرار دارند، گفت: مجموع بستری های کرونایی گیلان نیز به ۸۵ نفر رسیده است. به گزارش لاهیج دیلم ، فردین مهرابیان در گفتگویی با اشاره به ادامه روند نزولی آمارهای کرونایی در استان گیلان، اظهار کرد: در گیلان […]

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه هم اکنون پنج شهرستان استان در وضعیت آبی قرار دارند، گفت: مجموع بستری های کرونایی گیلان نیز به ۸۵ نفر رسیده است.

به گزارش لاهیج دیلم ، فردین مهرابیان در گفتگویی با اشاره به ادامه روند نزولی آمارهای کرونایی در استان گیلان، اظهار کرد: در گیلان نیز همانند سراسر کشور طی روزهای گذشته شاهد کاهش تدریجی آمارهای کرونایی بوده‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه کاهش آمار نباید سبب عادی انگاری در سطح جامعه شود، گفت: شهروندان همچنان باید شیوه نامه‌های را بهداشتی را رعایت کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اعلام آخرین رنگ بندی‌های کرونایی شهرها، افزود: هم اکنون شهرستان‌های آستارا، تالش، رودسر، فومن و لنگرود در وضعیت آبی قرار دارند.

وی با بیان اینکه این شهرها پیش از این در وضعیت زرد قرار داشتند، اضافه کرد: شهرهای رشت، خمام، آستانه اشرفیه، بندرانزلی، رضوانشهر، رودبار، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، لاهیجان، ماسال و املش شهرستانی‌های زرد گیلان هستند.

مهرابیان با اشاره به اینکه مجموع بستری‌های کرونایی گیلان نیز تا ظهر جمعه ۸۵ بیمار بوده است، ادامه داد: در شبانه روز گذشته ۲۴ بیمار جدید در بیمارستان گیلان پذیرش شده و حال ۱۹ بیمار نیز وخیم گزارش شده است