فرماندار لاهیجان عنوان کرد : با تصمیم کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان ۱۱۵ واحد صنفی و صنعتی با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال از تسهیلات برخوردار شدند.

به گزارش لاهیج دیلم، یونس محمودی دوشنبه شب در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان لاهیجان از تشکیل مداوم و ماهانه جلسات کمیته های مختلف در این شهرستان خبر داد و گفت: همه مدیران باید در راستای تحقق وظایف فرابخشی، اهتمام بیشتری داشته باشند.

محمودی با اشاره به تحت فشار بودن دولت تدبیر و امید در شرایط تحریم و تنگناهای اقتصادی، گفت: حمایت از سرمایه گذار در راستای تولید و اشتغال، همواره مورد تاکید ریاست جمهوری و استاندار گیلان بوده است.

وی با اشاره به رتبه اول لاهیجان در استان در پرداخت تسهیلات به منظور رفع موانع تولید گفت: حمایت از سرمایه گذاران اولویت استان و به تبع آن در شهرستان استان است.

وی همچنین با تاکید بر لزوم تقویت معیشت مردم تصریح کرد: ایجاد تسهیلات رفاهی و اتخاذ سیاست های مناسب برای حمایت از کارفرمایان از وظایف ماست.

وی افزود: تعدیل و تنظیم بازار مبتنی بر دستورات ستاد ملی و استانی با برنامه ریزی، همدلی و همراهی مسئولان صورت محقق می شود و باید همه بخش ها پای کار بیایند تا نتیجه مثبت و مورد انتظار مردم حاصل شود.

فرماندار لاهیجان با تقدیر از واحدهای صنفی و بازاریان شهرستان لاهیجان در رعایت پروتکل های بهداشتی، خاطرنشان کرد: تا کنون تعدادی از واحدهای صنفی به دلیل تخلفات در عدم رعایت دستورالعمل ها به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

محمودی گفت: به دلیل وضعیت قرمز شهرستان لاهیجان در شیوع ویروس کرونافعالیت کلیه قلیانسراها ممنوع است و با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی می شود.

وی برآورد نیازهای ضروری شهرستان از قبیل مواد غذایی و لوازم ضروری توسط اداره صنعت، معدن و تجارت را الزامی دانست و گفت: تمهیدات لازم برای اینکه هیچ کمبودی در شهرستان نداشته باشیم، اتخاذ شود.

فرماندار لاهیجان با انتقاد از عرضه خارج از شبکه بعضی اقلام نظیر کود، آرد و شکر، گفت: نظارت و بازرسی ها در این زمینه تشدید می شود.

شهرستان لاهیجان با بیش از ۱۶۷ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید