پرهیز اصناف از اقدامات چراغ خاموش |امیدواریم مجبور به تمدید تعطیلی اصناف نشویم
پرهیز اصناف از اقدامات چراغ خاموش |امیدواریم مجبور به تمدید تعطیلی اصناف نشویم

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان گفت: اصناف از هرگونه اقدامات چراغ خاموش نظیر نیمه باز کردن واحدهای صنفی پرهیز کنند.   به گزارش لاهیج دیلم ،مهدی نقدی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: نظارت بر تعطیلی اصناف همچنان ادامه دارد و تشدید هم خواهیم کرد. وی افزود: البته همچنان تخلفات به صورت موردی […]

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان گفت: اصناف از هرگونه اقدامات چراغ خاموش نظیر نیمه باز کردن واحدهای صنفی پرهیز کنند.  

به گزارش لاهیج دیلم ،مهدی نقدی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: نظارت بر تعطیلی اصناف همچنان ادامه دارد و تشدید هم خواهیم کرد.

وی افزود: البته همچنان تخلفات به صورت موردی مشاهده می شود، اما در مجموع همکاری اصناف برای مقابله با کرونا بسیار خوب است.

نقدی با اشاره به اینکه علاوه بر نظارت های سخت افزاری باید نظارت ها در حالت نرم افزاری را نیز بهبود ببخشیم، ادامه داد: ما به سختی هایی که بر اصناف در طی تعطیلی واحدهایشان به آنها وارد می شود، واقف هستیم و امیدواریم مسئولین ذیربط حمایت های بیشتری از بازاریان استان ما داشته باشند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان در خصوص مغازه هایی که کره کره ها را نیمه باز می گذارند، تصریح کرد: اصناف باید از هرگونه اقدامات چراغ خاموش این چنینی بپرهیزند، برخورد قانونی در این خصوص صورت خواهد گرفت.

وی یادآور شد: ادامه همکاری هایی خوبی که بخش عمده صاحبان صنفی شهرهای قرمز دارند و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم و جلوگیری از ترددهای غیر ضروری موجب خواهد شد که رنگ کرونا در این شهرستان ها تغییر کند و با بهبود اوضاع وضعیت کرونا، شاهد دوباره فعالیت اصناف در روزهای آتی باشیم.

نقدی خاطرنشان کرد: امیدواریم مجبور به تمدید تعطیلی اصناف نشویم و روزشماری اصناف برای بازکردن واحدهای صنفی شان به پایان برسد.

وی گفت: اصناف از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مشکلات زیای را در کسب و کارهایشان داشتند و در این ایام تعطیل مجبورند تا بهای اجاره مغازه، قبوض آب و برق و .. علیرغم تعطیلات پرداخت کنند و از طرفی نیز حواسشان به حفظ اشتغال کارگران واحدهایشان نیز است و در چنین موقعیتی انتظار داریم تا بانک ها همکاری بیشتری داشته باشند و حداقل از برگشت زدن چک های اصناف خودداری کنند