پیام تبریک رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان به مناسبت روز خبرنگار

لاهیج دیلم | رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه مصادف با روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام نگار نادری ، به شرح زیر است: هر آدمی رسالتی دارد . باید از خود پرسید رسالت من چیست ؟ هر روز که جریان هوا در ریه هایمان حرکت می کند […]

لاهیج دیلم | رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه مصادف با روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام نگار نادری ، به شرح زیر است:

هر آدمی رسالتی دارد . باید از خود پرسید رسالت من چیست ؟ هر روز که جریان هوا در ریه هایمان حرکت می کند و چشم باز می کنیم یعنی هنوز فرصت برای ایجاد تاثیرات کوچک و بزرگ وجود دارد . ۱۷ مرداد به حرمت خون شهید صارمی روز خبرنگار نام گرفت . رسالت خبرنگاری بس دشوار و راهش پر فراز و نشیب است .

میگویی بسم ا… و خود را به قلم و اندیشه می سپاری .خبرنگاری یک سبک زندگی است .حرفه ای پر از استرس که تعطیلات ندارد ، شب و روز نمی شناسد ، ساعت کار معین ندارد، در آمد ثابت ندارد اما پر از جسارت و از خود گذشتگی است . اگر قدم ها در این را ه محکمو استوار نباشد در ابتدا و یا نیمه راه متوقف می شود . دانش ،صداقت ، تخصص، تعهد و معرفت ابزار این شغل است .

خبرنگار را چشم و گوش جامعه نامیده اند باید از سرمایه ارزشمند اعتماد در این شغل با تمام توان مراقبت کرد . کم لطفی ها در این حرفه زیاد است باید مواظب بود بخاطر این نامهربانی ها از مرز نقد به مرز تخریب نرسیم .می توان سوار بر قلم فرسنگ ها از معرفت دور شد و یا نه به خدا رسید.

روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه که در کنار هم رویدادهای ارزشمند فرهنگی را رقم می زنند تبریک می گویم . همه نرم و آهسته به شما نزدیک نمی شنوند مواظب چینی نازک تنهایی خودتان باشید . یک روز خیره به دور دست های زندگی از خود خواهیم پرسید :” آیا راه را اشتباه رفته ام ؟” باید مراقب بود بال پرواز به جایی گیر نکند