پیام تسلیت سران ارتش؛ امیر فرزاد اسماعیلی به سوگ فرزند نشست
پیام تسلیت سران ارتش؛ امیر فرزاد اسماعیلی به سوگ فرزند نشست

در پی درگذشت فرزند امیر سرتیپ ستاد فرزاد اسماعیلی دستیار فرمانده کل آجا در امور پدافند هوایی برخی از فرماندهان و مسوولان ارتش پیام تسلیت صادر کردند. به گزارش لاهیج دیلم ، در پی درگذشت فرزند امیر سرتیپ ستاد فرزاد اسماعیلی دستیار فرمانده کل آجا در امور پدافند هوایی برخی از فرماندهان و مسوولان ارتش […]

در پی درگذشت فرزند امیر سرتیپ ستاد فرزاد اسماعیلی دستیار فرمانده کل آجا در امور پدافند هوایی برخی از فرماندهان و مسوولان ارتش پیام تسلیت صادر کردند.

به گزارش لاهیج دیلم ، در پی درگذشت فرزند امیر سرتیپ ستاد فرزاد اسماعیلی دستیار فرمانده کل آجا در امور پدافند هوایی برخی از فرماندهان و مسوولان ارتش پیام تسلیت صادر کردند.

امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در پی درگذشت فرزند امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی دستیار ویژه فرمانده کل ارتش در امور پدافند هوایی در پیامی عنوان کرد :
همرزم ارجمند؛
امیر سرتیپ ستاد فرزاد اسماعیلی
دستیار محترم فرمانده کل آجا در امور پدافند هوایی
سلام علیکم؛
خبر درگذشت فرزند گرامیتان واصل و موجب تاثر و تالم خاطر گردید. اینجانب فقدان آن عزیز سفر کرده را خدمت جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از درگاه ذات اقدس الهی برای آن مرحومه مغفوره، علو درجات و همنشینی با بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و برای جنابعالی و سایر بازماندگان، صبر جزیل و اجر عظیم مسئلت می‌نمایم.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی خطاب به سرتیپ فرزاد اسماعیلی نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
برادر ارجمند امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی
دستیار ویژه فرمانده کل ارتش در امور پدافند هوایی
سلام علیکم؛
خبر درگذشت فرزند گرامیتان که طی سالهای گذشته با رنج بیماری همراه بود موجب تاثر و تالم خاطر گردید. اینجانب ضمن تسلیت به جنابعالی، همسر محترمه و آرزوی صبر و شکیبایی برای بازماندگان، امید است تا در سایه رحمت الهی در آرامش و آسایش سکنی گزینند.

سرتیپ ستاد امیر حاتمی مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در پیامی عنوان کرد:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

برادر گرامی امیر سرتیپ ستاد فرزاد اسماعیلی
دستیار محترم فرمانده کل ارتش در امور پدافند هوایی

سلام علیکم
دریافت خبر درگذشت فرزند دلبندتان موجب تاسف و تاثر گردید.
اینجانب مصیبت وارده را خدمت جنابعالی، همسر محترمه و خانواده گرامیتان تسلیت عرض نموده، امیدوارم خداوند رحمان و رحیم، آن مرحومه عزیز را مورد رحمت و مغفرت واسعه ربوبی قرار داده، از درگاه خداوند متعال برای بیت شریف و بازماندگان محترم در تحمل این مصیبت سنگین، صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم