پیش بینی وضعیت هوا ؛ هوای پاییزی گیلان گرمتر می‌شود | افزایش ۴ تا ۷ درجه ای دمای هوا
پیش بینی وضعیت هوا ؛ هوای پاییزی گیلان گرمتر می‌شود | افزایش ۴ تا ۷ درجه ای دمای هوا

کارشناس هواشناسی گیلان امروز با اشاره به اینکه تا پایان هفته دمای هوا به تدریج ۴ تا ۷ درجه افزایش می‌یابد گفت: پیش بینی می‌کنیم در این مدت در برخی مناطق بارش پراکنده باران هم داشته باشیم. به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ، کارشناس هواشناسی گیلان امروز با اشاره به اینکه تا پایان هفته دمای هوا به […]

کارشناس هواشناسی گیلان امروز با اشاره به اینکه تا پایان هفته دمای هوا به تدریج ۴ تا ۷ درجه افزایش می‌یابد گفت: پیش بینی می‌کنیم در این مدت در برخی مناطق بارش پراکنده باران هم داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ، کارشناس هواشناسی گیلان امروز با اشاره به اینکه تا پایان هفته دمای هوا به تدریج ۴ تا ۷ درجه افزایش می‌یابد گفت: پیش بینی می‌کنیم در این مدت در برخی مناطق بارش پراکنده باران هم داشته باشیم.

سمانه نگاه با اشاره به اینکه از عصر چهارشنبه وزش باد جنوبی در ارتفاعات پیش بینی شده است افزود: دمای هوای شهر رشت در حال حاضر ۱۹ درجه سلسیوس و رطوبت هوا هم ۸۰ درصد است.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بندرانزلی با ۲۲ درجه سلسیوس گرمترین و اسبه وونی با ۵ درجه سلسیوس به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین مناطق استان گزارش شده است.

نگاه افزود: دریا هم در این مدت برای فعالیت‌های دریایی مناسب است