کشف مواد مخدر در مرسوله پستی در لاهیجان
کشف مواد مخدر در مرسوله پستی در لاهیجان

فرمانده انتظامی لاهیجان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان یک کیلو و ۳۸۵ گرم تریاک را در یک بسته پستی قبل از ارسال کشف کردند. به گزارش لاهیج دیلم ،سرهنگ “حمید محمدی‌نسب” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بيان اينكه تامين و ارتقاء امنيت همواره يكي از دغدغه‌هاي اصلي مجموعه […]

فرمانده انتظامی لاهیجان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان یک کیلو و ۳۸۵ گرم تریاک را در یک بسته پستی قبل از ارسال کشف کردند.

به گزارش لاهیج دیلم ،سرهنگ “حمید محمدی‌نسب” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بيان اينكه تامين و ارتقاء امنيت همواره يكي از دغدغه‌هاي اصلي مجموعه انتظامي است اظهار داشت: تهيه و توزيع مواد مخدر از خطوط قرمز پليس بوده و پليس با سوداگران مرگ با تمام توان برخورد خواهد كرد.

وی در ادامه گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی در قالب مرسوله پستی، قصد انتقال مواد مخدر را به خارج از کشور را دارند، بررسی و پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان به شناسایی دو قاچاقچی مواد مخدر در این زمینه با انجام اقدامات فنی و تخصصی اشاره کرد و افزود: هنگامی که این دو قاچاقچی به اداره پست برای ارسال این بسته مراجعه کردند، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با هماهنگی مقام قضائی این بسته پستی را بازگشایی کردند.

سرهنگ محمدی‌نسب با بیان اینکه پس از باز کردن مرسوله پستی یک کیلو و ۳۸۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در داخل اجاق کباب پز جاساز شده بود، کشف شد بیان داشت: قاچاقچیان قصد داشتند موادمخدر را به خارج از کشور منتقل کنند.

وی با اشاره به دستگیری دو قاچاقچی ۴۳ و ۳۵ ساله ادامه داد: متهمان با تشکیل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي و روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی ضمن تشکر از مجموعه اداره پست لاهیجان در راستای همکاری در کشف مواد مخدر خاطرنشان کرد: مبارزه با پديده شوم موادمخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با پليس است