کشف ۱۱ تن چوب قاچاق در سیاهکل
کشف ۱۱ تن چوب قاچاق در سیاهکل

فرمانده انتظامی سیاهکل از کشف ۱۱ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد. به گزارش لاهیج دیلم، سرهنگ حسین امیدخواه، فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون حامل بار چوب مشکوک شدند و برای بررسی آن را متوقف کردند. او با بیان اینکه در […]

فرمانده انتظامی سیاهکل از کشف ۱۱ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش لاهیج دیلم، سرهنگ حسین امیدخواه، فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون حامل بار چوب مشکوک شدند و برای بررسی آن را متوقف کردند.

او با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو ۱۱ تن چوب جنگلی قاچاق کشف شد، افزود: در این رابطه متهم ۳۹ ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی سیاهکل با اشاره به تحویل چوب‌های کشف شده به اداره منابع طبیعی این شهرستان سیاهکل اظهار داشت: کارشناسان ارزش این محموله را ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

سرهنگ امیدخواه با بیان اینکه طرح‌های برخورد با قاچاق به صورت مستمر ادامه دارد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و قاچاق، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

شهرستان سیاهکل در ۴۰ کیلومتری مرکز استان گیلان قرار دارد