تیم کاراته استان گیلان موفق شد عنوان قهرمانی رقابت های سبک شیتوریو هایاشی کشور را کسب کند.

به گزارش لاهیج دیلم ،مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان صبح دوشنبه در مصاحبه ای اظهار داشت: در جریان این رقابت ها که در تهران جریان داشت، نماینده کاراته گیلان با کسب ۱۸ مدال بالاتر از تیم های مازندران و تهران قرار گرفت و مقام قهرمانی را کسب کرد.

سید فرهاد فقیه زاده افزود: بر این اساس و در پایان این مسابقات ، تیم کاراته سبک شیتوریو هایاشی گیلان توانست هفت مدال طلا ، هفت مدال نقره و چهار مدال برنز کسب کند تا مقام قهرمان این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد: در رقابت های کاراته سبک شیتوریو هایاشی قهرمانی کشور ، زبده ترین کاراته کاران این سبک از استان های مختلف کشور حضور داشتند که در رده های سنی مختلف در سالن ورزشی تختی تهران با هم به رقابت پرداختند.

فقیه زاده در ادامه به درخشش کاراته کاران بانوی گیلانی نیز اشاره و بیان کرد: همچنین تیم کاراته بانوان گیلان در رقابت های سبک شیتوریو شوبوکان قهرمانی کشور که در اردبیل جریان داشت، با درخشش خود توانستند مقام سوم کشور را به خود اختصاص دهند.

وی اضافه کرد: در جریان این دوره از رقابت ها ، تیم کاراته بانوان گیلان که با مربیگری تقدسی و سرپرستی تقی نژاد در این دوره از رقابت ها حضور یافته بود؛ ۱۸ مدال طلا ، با کسب ۱۴ مدال نقره و ۱۱ مدال برنز پس از تیم های اردبیل و تهران روی سکوی سوم کشور قرار گرفت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید