به گزارش پایگاه خبری لاهیج دیلم ،پس از انتشار خبر پیشین این رسانه مبنی بر قصور یا کوتاهی فرماندار لاهیجان و نماینده این شهرستان در ماجرای تعطیلی دو بیمارستان ، سوالاتی از ذبیح نیکفر لیالستانی نماینده فعلی مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی که در زمان نمایندگی وی با افتتاح بیمارستان دولتی پیروز ، شاهد تعطیلی دو بیمارستان سیدالشهداء علیه السلام و ۲۲ ابان بوده ایم ، مطرح گردیده .

انتظار می رود این نماینده مجلس برای یک مرتبه هم که شده ، با پاسخ دادن به انتقادات مطروحه از سوی مردم ، به جای حمایت از حقوق و منافع ایشان از عملکرد خود دفاع نمایند .

جناب نیکفر…

مى دانيم كه جنابعالى ميلى به رفتن دركميسيون بهداشت و درمان مجلس كه از جمله كميسيون هاى تخصصى ، حائز اهمیت و پر اثر در خانه ملت است نداشته ايد .
*مى دانيم كه در این کميسيون هم جايگاه تعريف شده اى نداريد.
*این را هم دانيم كه هرگز در هيئت رئيسه كميسیون نبوده و هنوز هم نیستید .
*باز مى دانيم كه هرگز به نوبخت و قربانی هم درهیئت رییسه کميسيون علی رغم گیلان بودن این دو نفر راى نمى داديد .

سوال :

۱- مى پرسيم كه از بودن شما دراین كميسيون بهداشت چه سهم ويژه اى نصيب مردم گيلان گرديد !؟
۲- بيمارستان هاى ديلمان ، غدير و ۲۲ آبان و سيدالشهداء ، ميلاد ، شفا و پيروز چه بودجه ای ( چند درصد پيشرفت ) از نظر كمبودها ، تجهيزات و پيشرفت داشت
۳- اعتبارات بودجه اى شما برای این دو شهرستان چه آوردى داشت !؟
۴-و تغييرات مديريتى از نظر شايستگى و تعدد به چه ميزان بود!؟
۵- علت دخالت در موضوع تعیین ریاست بیمارستان پیروز و حتی مدیریت داخلی این بیمارستان چه بود ؟!
۶- فرموده بودید از بیمارستان سیدالشهداء به عناوین دیگر استفاده خواهد شد . علت پلمپ بودن درب این بیمارستان چیست؟
۷- علت انتقال تجهیزات استفاده شده ، کهنه و قدیمی بیمارستان های تعطیل شده به بیمارستان تازه تاسیس پیروز چه بود؟!
۸- حضرتعالی در جایگاه نماینده مجلس پیگیری اختصاص چند دستگاه و تجهیزات نو برای این بیمارستان را در دستور کار خود قرار دادید و نتیجه ی حاصله چه بود؟
۹- در خصوص بیمارستان خصوصی میلاد لاهیجان ، علی رغم اینکه سه مرتبه برای داوطلبان کار در بخش های مختلف این بیمارستان آزمون ورودی گرفته شد و افرادی با سوابق منطبق با فعالیت های درمانی بهمراه مدارک تحصیلی همخوان با آن موفق به ورود به این بیمارستان شدند ، چگونه فردی با حمایت حضرتعالی بعنوان نیروی شرکتی و با مدرک تحصیلی شیلات در بخش اداری این بیمارستان مشغول به فعالیت می شود ؟!
۱۰- ماجرای درگیری های حضرتعالی با علوم پزشکی گیلان در زمان انتصاب ریاست جدید دانشگاه علوم پزشکی و حمایت اکثر قریب به اتفاقات نمایندگان گیلانی از این فرد چه بوده و از مخالفت حضرتعالی چه بهره ای عاید شهرستان های لاهیجان و سیاهکل شد ؟
۱۱- کمبود امکانات در بیمارستان غدیر سیاهکل که مردم این شهرستان از آن به عنوان درمانگاه سرپایی نام می برند ، با توجه به وجود نماینده ای که عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی است ، چه توجیهاتی بهمراه دارد ؟

آیا جناب نیکفر به سوالات ما در این زمینه پاسخ خواهند داد یا روزه سکوت ایشان تا پس از انتخابات اسفند ماه سال جاری ادامه دار خواهد بود !؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید