۹۲درصد جایگاه های سوخت گیلان فعال هستند
۹۲درصد جایگاه های سوخت گیلان فعال هستند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت : از ۱۲۷ جایگاه سوخت بنزین در استان ، اکنون ۱۱۸ جایگاه فعال هستند . به گزارش لاهیج دیلم ،کوروش بالادست روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: هنوز ۱۰ جایگاه سوخت در استان به دلیل مشکلات سخت افزاری غیر فعال هستند که تلاش می شود […]

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت : از ۱۲۷ جایگاه سوخت بنزین در استان ، اکنون ۱۱۸ جایگاه فعال هستند .

به گزارش لاهیج دیلم ،کوروش بالادست روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: هنوز ۱۰ جایگاه سوخت در استان به دلیل مشکلات سخت افزاری غیر فعال هستند که تلاش می شود آنها نیز به مدار توزیع بازگردند .

وی با اشاره به اهتمام برای فعال کردن سامانه هوشمند توزیع بنزین یارانه ای با قیمت یک هزار و ۵۰۰ تومانی افزود: همچنین تاکنون ۱۰ باب جایگاه سوخت در استان با کارت هوشمند فعال شده اند و ۱۵ باب دیگر نیز طی ساعات آینده فعال می شوند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان خاطرنشان کرد: جایگاه های دیگر نیز با نصب نرم افزار جدید و سامانه هوشمند برای عرضه بنزین یک هزار و ۵۰۰ تومانی فعال می‌شوند.

گیلان با دو و نیم میلیون نفر جمعیت از استانهای گردشگری کشور است. همچنین به دلیل وجود بنادر مهمی چون بندرانزلی، آستارا و کاسپین شاهد تردد بالای خودروها است