دانش‌آموز ۱۶ ساله گیلانی در برخورد با قطار از ناحیه سر دچار حادثه شد.

به گزارش لاهیج دیلم به نقل از تسنیم ،پیمان اسدی در گفت‌وگویی با اشاره به جزئیات حادثه برای یک دانش‌آموز در ریل قطار این شهرستان اظهار داشت: یک دانش‌آموز ۱۶ ساله پسر صبح امروز به‌علت برخورد با قطار در منطقه پلیس‌راه سراوان به سنگر دچار حادثه و مجروحیت شد و به بیمارستان انتقال یافت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان با بیان اینکه این حادثه در پلیس‌راه سراوان به سنگر نرسیده به ۳راه روستای شهرستان اتفاق افتاد افزود: این دانش‌آموز پسر ۱۶ ساله از ناحیه سر دچار مصدومیت شده است.

وی با اشاره به سرعت عمل بالای تیم فوریت‌های پزشکی پایگاه سنگر برای حاضر شدن در محل حادثه تصریح کرد: این دانش‌آموز ۱۶ ساله پس از دریافت خدمات درمانی پیش‌بیمارستانی به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شد.

به گزارش لاهیج دیلم، طبق گزارشات دریافتی این دانش‌آموز تنها از ناحیه سر دچار ضربه شده است و هنوز جزئیات دقیقی از علت و نحوه بروز این حادثه در دسترس نیست.

امسال ۳ حادثه در ریل قطار به اورژانس استان گیلان اطلاع داده شد که علاوه بر مصدومیت دانش‌آموز ۱۶ ساله، مربوط به دو زن دیگر نیز می‌شود.

در تاریخ ۱۰ مهرماه یک خانم در ایستگاه قطار دچار حملات قلبی و بی‌حسی اندام‌ها می‌شود که با دریافت اقدامات درمانی مناسب به بیمارستان انتقال می‌یابد.

همچنین در ۱۴ مهرماه امسال نیز خانمی که در حال فیلمبرداری و عکاسی در ریل قطار بود دچار آسیب از ناحیه سر و دست و پا شده که پس از دریافت خدمات درمانی توسط اورژانس گیلان به بیمارستان منتقل می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : http://lahijdeylam.ir/?p=1956

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید